Meng water, gist en zout samen. Laat even staan. Doe de bloem en het zout in een grote kom of in de kom van je keukenmachine. Roer even om met een vork. Voeg het watermengsel toe en kneed met de hand of zeker 10 minuten met je haakaccessoire. Laat 30 minuten tot 1 uur rusten onder plasticfolie.
Nu gaan we het deeg vouwen. No worries, je hebt al massa’s T-shirts opgevouwen, dit kun je ook. Duw het deeg met twee handen plat. Schraap de zijkanten met een pannenlikker wat los. Vouw nu de bovenkant, dan de onderkant en vervolgens de twee zijkanten weer naar binnen. Laat 15 minuten rusten.
Vorm nu van het deeg min of meer een bol, met behulp van wat bloem. Het deeg is wat plakkerig, maar negeer dat en ga gewoon verder. Doe het pompoen- en lijnzaad in een bord, wrijf de deegbal lichtjes in met wat water en duw het deeg dan in het lijn- en pompoenzaad.
Leg met zaadjes bovenop op een bakplaat bedekt met bakpapier. Leg hierop een schone handdoek en laat 45 minuten rusten.
Verwarm de oven voor op 210 °C. Bak 40 minuten in de oven op 210 °C. Laat afkoelen.
Rasp de comtékaas.
Snijd dikke sneden brood, toast die in de toaster of bak ze in een pan met wat olijfolie of boter.
Leg er wat stukken kimchi op en dan een goeie hoop gemalen comtékaas.
Plaats in de oven onder de grill tot de kaas mooi gesmolten is.