Zet een pannetje met water op het vuur en breng aan de kook, leg er de eitjes in met een lepel en laat 4 min koken, leg ze in ijskoud water en pel ze na 5 min.
Snij de paddenstoelen in schijfjes, kruid met peper en zout en kleur aan in wat ghee, roer er de gember en look onder en bak 2 min verder. Blus met de bouillon, voeg de broccolini en noedels toe en laat de noedels meekoken (volgens de aangegeven tijd op de verpakking), roer de sojasaus onder. Neem een deel bouillon uit de kom en los hierin met een vork de miso pasta in op zodat je een gladde saus krijgt en voeg opnieuw toe bij de rest.
Verdeel de blaadjes rauwe spinazie in diepe kommetjes, leg ernaast de noedels, de gebakken paddenstoelen, broccolini en giet daarop de bouillon, snij de eitjes doormidden en leg ze er open bij. Leg als laatst de nori vellen, in kleinere vierkantjes gesneden, langs de zijkant erbij en werk af met sesamzaad. Dien onmiddellijk op!